konkwistdor 2 okł.jpg
  • -30%

 Jean Dufaux

 Philippe Xavier

 

 

Konkwistador - 2

ISBN: 9788393897285
26,53 zł 37,90 zł 26.53
ilość szt.
dodaj do przechowalni w przechowalni

Opis produktu

Hernan Cortes przybył do Ameryki po chwałę i bogactwo, ale ekspedycja wysłana przeciw niemu może bardzo skomplikować plany Hiszpana. Czy spotkanie z Narvarezem dowódcą drugiej wyprawy i talenty negocjacyjne Cortesa pozwolą uniknąć zbrojnej konfrontacji i umożliwią zawarcie sojuszu przeciw Indianom czy wprost przeciwnie?

Tymczasem w Tenochtitlan podstawy przymierza między Hiszpanami, a Aztekami zostały naruszone. Indianie odkryli, że przybysze nie są wysłannikami bogów tylko zwykłymi śmiertelnikami jak oni. Grupa najemników Cortesa włamała się do skarbca Montezumy i poza złotem ukradli także tajemniczy artefakt, wyglądający jak chrześcijański krzyż. Niezwykle ważny przedmiot dla azteckich elit i i Indianie będą bardzo zdeterminowani, aby go odzyskać.

Nieprzebyta dżungla oraz zastępy fanatycznych Otomisów - łowczych Azteków będą niczym w porównaniu z pragnieniem zemsty kapłanów. Jaka jest natura owego przedmiotu i czy Hiszpanie pozostawienie sami sobie zdołają wykonać zadanie i przetrwać niebezpieczeństwa...

ISBN: 9788393897285
Format: 215x290 mm
Oprawa: miękka
Druk: kolor
Papier: kredowy
Objętność: 64 strony
Przekład: Jakub Syty
Rysunki: Philippe Xavier
Scenariusz: Jean Dufaux
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl